O nás

DAVOS trade-logistics s.r.o. je stabilnou, no dynamicky sa rozvíjajúcou, slovenskou spoločnosťou zameranou na Dopravné a logistické služby ako aj Drevársku a Strojársku produkciu.

Našou prioritou je kvalita, rýchlosť a spoľahlivosť našich služieb.

Aby sme tieto ciele mohli naplniť, zabezpečujeme všetky naše činnosti vlastnými silami a vo vlastných priestoroch.

Rovnako dôležitou je pre nás neustála inovácia našich technológii. Investujeme do špičkových priemyselných počítačmi riadených obrábacích zariadení, v oblasti dopravy do moderných, spoľahlivých a výkonných nákladných automobilov.

História spoločnosti

Spoločnosť DAVOS trade-logistics s.r.o. bola založená v roku 2001 so zameraním na zahraničný obchod.

Od roku 2006 sme sa začali sústreďovať na vnútroštátnu a medzinárodnú nákladnú autodopravu a logistické služby. Tieto sme sa od začiatku usilovali vykonávať, spolu s dcérskymi spoločnosťami, v rámci celého sveta.

Potreba rýchlych návrhov a kvalitných dodávok atypových obalových materiálov nás viedla v roku 2009 k rozšírenia našej činnosti o komplexné riešenie obalov z dreva a preglejky od návrhu po ich výrobu.

Od roku 2013 sme doplnili náš výrobný reťazec aj o prvotnú prípravu reziva, o pílenie a sušenie dreva, guľatiny.

Do roku 2015 prešla spoločnosť DAVOS trade-logistics s.r.o. rozsiahlou modernizáciou technológii a priestorov. Kompletne sme zrenovovali náš nový areál a vybavili ho najmodernejšími strojmi na automatizované opracovanie reziva.

Do portfólia našich činností pribudla v roku 2015 kovovýroba, subdodávateľská príprava strojárskych polotovarov na zákazku. Aj tu využívame, pre maximalizáciu kvality našich výstupov, najmodernejšie CNC technológie.


DAVOS trade-logistics s.r.o. sídli v meste Krupina na Strednom Slovensku (25 km od mesta Zvolen, 45 km od mesta Banská Bystrica).

Naša poloha uprostred Slovenska nám umožňuje rýchle, rovnomerné a spoľahlivé dodávky našich služieb na celom území Slovenska (Bratislava 220 km, Košice 235 km, Poprad 170 km).

Hlavnými odberateľmi našich produktov a služieb sú okrem Slovenských zákazníkov najmä krajiny európskej únie: Nemecko, Belgicko, Holandsko, Česká republika, Maďarsko, Francúzsko, ale aj krajiny z Ázie a Afriky.